Büyük Bahar Buluşması

Sonuç Raporu - 08 Mayıs 2022 - Ankara

Ankara Cerrahi Derneği’nin Değerli Üyeleri,

Bugün birbirimizi, ve bir arada olmayı, özlediğimizi farkettik...

Bugün güneşli ve serin bir pazar sabahında özlem giderdik...

Hocalarımızla, kıdemli ve genç meslektaşlarımızla, arkadaşlarımızla, genel cerrahi uzmanlık öğrencisi kardeşlerimizden oluşan Ankara’daki 147 genel cerrahi uzmanı ile bir araya geldik.

Ankara ve çevre yerleşim yerlerindeki;

toplam 147 meslektaşımızın buluşmamıza katılmış olmasını derneğimizin geçmişteki yüksek prestijli yıllarına olan sadakatin güzel bir göstergesi olarak değerlendiriyoruz. Bu saygı ve sadakatın yıpranmadan ileri taşınması için çabalamaya devam edeceğiz. Ankara Cerrahi Derneği olarak katılımcı tüm meslektaşlarımıza ve istemesine rağmen toplantımıza katılamayan tüm meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Toplantımızda çekilen fotoğrafları www.acd.org.tr sitemizden izleyebilir ve https://disk.yandex.com.tr/d/U2V99UWQnHdWMg linkinden indirebilirsiniz.

Bahar Buluşmamıza katılan Ankara’lı meslektaşlarımızın mutlu ve huzurlu ayrıldığı toplantımızın gerçekleştirilmesinde başta hala bizimle olduklarını hissettiren değerli hocalarımız olmak üzere katılımcı meslektaşlarımızın tümüne, Ankara Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu üyesi Op. Dr. Serap Ulusoy’a ve MAY Global firması yetkililerine özel teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Üyelerimizin öneri ve görüşleri doğrultusunda dernek faaliyetlerimizin geliştirilerek devam etmesi için Ankara Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu (2022-2024) olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Saygılarımızla...
Sağlıcakla ...

Ankara Cerrahi Derneği
08 Mayıs 2022 – Ankara