ACD 2010 – 2011 Dönemi Bilimsel Toplantıları

Değerli Meslektaşlarımız, Ankara Cerrahi Derneği 2010-2011 Dönemi Bilimsel Toplantıları 23 Ekim 2010 Cumartesi günü  Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Hastanesinde  düzenlenecek olan “AKUT PANKREATİT TANI VE TEDAVİSİ” Paneli ile  saat 10.30’da başlayacaktır. Programı aşağıda verilmiştir.

Bu dönem  hediyelerimizi toplantılarımıza en çok katılanlar için olduğu gibi her toplantımıza katılanlar için de planladık. Cerrahi Kitap hediyelerimiz her toplantı bitiminde katılanlar arasından kura ile tespit edilecek iki kişiye  verilecektir.Yıl sonunda toplantılara en çok  katılan ilk üç sıradakilere de  hediyemiz birer ” Ana Cerrahi Kitabı ” olacaktır.

Ana cerrahi kitapların ne olacağını Yönetim Kurulu dönemin son toplantısı öncesinde belirleyecektir. Bu dönem de katılımcıları asistan veya uzman şeklinde ayırmadık, kimler en çok katılırsa hediyeyi onlar alacaktır.  Sadece ilk üç içine giren uzman / uzmanların hediyelerden herhangi birini alabilmesi için ACD Üyesi olmasını şart koştuk (burada kastettiğimiz tabi ki hediyeyi aldıktan sonra derneğe üye olması değil, çekilişten önce üyeliğinin kabul edilmiş olmasıdır).  Bu sıralamada ACD Yönetim Kurulu Üyeleri yer almayacaktır. “En çok katılanlar” eğer üç kişiden fazla olursa son toplantıda yapılacak çekilişle kazananlar belirlenecektir.

Katılımlarınız bizlere güç verecektir.

Saygılarımızla

Ankara Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu 

GATA

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

PANELAKUT PANKREATİT TANI VE TEDAVİSİ 

Moderatörler

Prof Dr Sadettin Çetiner

Prof Dr Gökhan Moray

Konu ve Konuşmacılar
Akut Pankreatitte Tanı ve Tıbbi Tedavi

Doç Dr Yahya Ekici
Akut Pankreatitte Radyoloji

Doç Dr Çağla Tarhan

Akut Pankreatitte Endoskopik Girişimlerin rolü

Prof Dr Sait BağcıI
Akut Pankreatitte Cerrahi Tedavi

Yrd Doç Dr Nail Ersöz

Toplantı yeri: Prof. Tbp. Tümg. Fahrettin Alpaslan Amfisi               23 Ekim 2010 Cumartesi Saat: 10:30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir