Başkent Üniversitesi ziyareti

Başkent Üniversitesi ziyareti

Ankara Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Periyodik Kurum Ziyaretlerine Başladı.

 

Yönetim kurulumuz, ziyaretlerinin ilkini, Başkent Üniversitesi Hastanesine gerçekleştirdi.

 

Başkent Üniversitesi Kurucu Rektörü ve ülkemizde cerrahinin tartışmasız duayeni Prof. Dr. Mehmet Haberal hocamızın rektörlük toplantı salonunda kabulü sonrası kendisiyle iki saate varan bir görüşme gerçekleştirildi.

 

Ankara Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu’nu temsilen Prof. Dr. Mehmet Eryılmaz, Doç. Dr. Nezih Akkapulu, Op. Dr. Serap Ulusoy ve Op. Dr. Murathan Erkent’in bulunduğu görüşmeye derneğimizin 2010-2012 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanı ve halen Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Sayın Gökhan Moray da eşlik etti.

 

Görüşmede Haberal hocamızı 08 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştireceğimiz ‘Büyük Bahar Buluşması’na bizzat davet ettik. Kendisine iki yıllık dönemimiz içinde icra etmeyi planladığımız projelerimizi anlattık.

 

Yönetim Kurulu olarak 2022-2024 yıllarına ait eğitim etkinliklerimizin birine Başkent üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin ev sahipliği yapması dileğimizi arz ettik.

 

Kıymetli hocamızdan derneğimiz ve projelerimiz hakkında çok kıymetli telkinler, öneriler ve uyarılar edindik.

 

Hocamıza bugüne değin ülkemiz cerrahisine kattığı unutulmaz değerler için şükranlarımızı sunduk.

 

Ankara Cerrahi Derneği olarak hocamıza sağlıklı ve uzun bir ömür diliyor, yetiştirdiği tüm öğrencileri ve iyileştirdiği tüm hastaları ve yakınları adına minnettarlıklarımızı arz ediyoruz.

 

Periyodik ziyaretlerimiz Ankara ili dahilinde üyelerimizin hizmet verdiği ve hizmet aldığı kurumlar nezdinde, aralıklı olarak devam edecektir.

 

Saygılarımızla…

 

Sağlıcakla

 

Ankara Cerrahi Derneği

27 Nisan 2022 – Ankara