Gazi Üniversitesi ziyareti

Gazi Üniversitesi ziyareti

ANKARA CERRAHİ DERNEĞİ KURUMLARA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ VEFA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

 

Değerli Meslektaşlarımız,

 

50 yıla yaklaşan varlığı ile ülkemizde cerrahi mesleğinin çoğu geleneğine mekan olan Ankara Cerrahi Derneği bugüne değin gerçekleştirdiği sosyal ve bilimsel tüm etkinliklere içten destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara vefa ziyaretlerine devam ediyor.

 

24 Haziran 2022 Cuma Günü (Bugün) Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nı ziyaret ettik.

 

Nezaket ve vefa ziyaretimizde; Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalından, Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sayın Mustafa Şare, Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Sayın Aydın Dalgıç, Prof. Dr. Sayın Ahmet Karamercan, Prof. Dr. Sayın Mustafa Kerem (Türk HPB Cerrahisi Derneği YK Başkanı), Prof. Dr. Sayın Sezai Leventoğlu (Türk Kolon Rektum Cerrahisi Derneği YK Üyesi), Gazi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sayın Hasan Bostancı ; Ankara Cerrahi Derneği Yönetim Kurulundan Prof. Dr. Sayın Mehmet Eryılmaz, Doç. Dr. Sayın Serhat Tokgöz, Doç. Dr. Sayın Ramazan Kozan ve Dr. Öğr. Üyesi Sayın Murathan Erkent’in katılımında görüş alışverişinde bulunduk.

 

Ankara Cerrahi Derneği olarak; 2022-2024 Dönemimizde yapmayı planladığımız programlarımızı aktardık ve sayın hocalarımızdan dernek çalışmalarımızla ilgili önerilerini ve desteklerini aldık…

 

Ankara Cerrahi Derneği adına bugün göstermiş oldukları misafirperverlik, içten ve pozitif yaklaşımları ve bugüne kadar derneğimize kurumsal anlamda yapmış oldukları etkin katkılar nedeniyle Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda geçmişte ve bugün görev almış, hizmet vermiş tüm başkanlarına, öğretim üyelerilerine, uzmanlarına ve uzmanlık öğrencilerine şükranlarımızı sunuyoruz…

 

Ankara Cerrahi Derneği olarak tüzük amacımıza yönelik ilgili kişi, kurum ve kuruluş ziyaretlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla…

Sağlıcakla kalın.

 

Ankara Cerrahi Derneği

www.acd.org.tr